Amacımız

PR İstanbul toplantıları, iletişim sektöründe çalışan ve iletişim sektöründeki firmalara hizmet veren kurumları bir araya getirmek ve tanışmalarını sağlamak amacıyla Mayıs 2010 tarihinde yapılmaya başlandı.


Her ayın son cuma günü gerçekleştirdiğimiz toplantılara dileyen herkes katılabiliyor. İletişim danışmanları, halkla ilişkiler, etkinlik – organizasyon şirketleri, dijital ajans, medya takip, pazarlama iletişimi gibi farklı ve iletişim, pazarlama alanlarında hizmet veren kurumların temsilcileri bir araya geliyoruz.


Ayda bir gün iki saate birbirini tanımayan meslektaşlarımızla toplanıp tanışıyor ve projelerimiz hakkında sohbet ediyoruz. Bazen de fikir alış verişinde bulunuyoruz. Böylece aynı sektörde faaliyet gösteren kurum ve kişiler birbiriyle tanışıyor. Taksim'de bulunan Gezi İstanbul Pastanesi'nde sabah 08.00 – 10.00 saatleri arasında bir kahve sohbetine davetlisiniz.


Sizi de iletişim ve pazarlama dünyasından dostlarımızla bir araya gelmek üzere PR İstanbul toplantılarında görmek isteriz.